• ankara soğuğu

  759.
  bünyesi zayıf bir insan olup çoğunlukla üşütsem de yaz sıcağına tercih edeceğim soğuktur; canım şehrime kış yakışıyor yahu.
  2 ... amanin minnos minnos
 • erdoğan ın maaşına zam yapılması

  29.
  ben de maaşıma kendi kendime zam yapabilsem mütevazı davranmayacağımdan çok da absürt olmayan haberdir.
  ... amanin minnos minnos
 • kadınların estetikten yoksun yaratıklar olması

  20.
  “o zaman yolda görünce neden ağzının suyu akıyor?” diye sordurur. ha keşke gerçekten öyle yaratıklar olsak da şu ülkede taciz, tecavüz korkusu olmadan rahatça yaşayabilsek.
  ... amanin minnos minnos
 • sınıfın whatsapp grubu

  11.
  herkes samimi olduğu arkadaşlarıyla ayrı gruplarda kaynattığı için mezun olanlar çoğaldıkça dağılan gruptur. zaten o gruptan çıkmak "mezun oldum bee" hissini bir kez daha iliklerinize kadar yaşatıyor.
  ... amanin minnos minnos
 • the amazing world of gumball

  44.
  karakterlerin seçimi, farklı animasyon teknikleriyle yaratılması, diyalogları... gerçekten kafası çok başka ve bu gerçeğe rağmen en küçük çocuğa bile izletmek için saçma sapan sansüre uğraması trajikomiktir.
  ... amanin minnos minnos
 • kopya çekme teknikleri

  163.
  artık günümüzde telefonla çekmenin daha pratik olduğu tekniktir: sınav öncesi notların fotoğrafı çekilir, o notlardan ayrı bir albüm oluşturulur. telefonun ekranı otomatik döndürme özelliği kapatılır, şifreyle giriş kaldırılır, hatta aranma ihtimaline karşı telefon uçak moduna bile alınabilir. sağlaksak sınıfın en solunda ortaya veya arkaya -hoş ben en önde bile bu yöntemi kullanabilmiştim- oturulur, sağ bacak solun üstüne atılıp araya telefon sıkıştırılır. sadece sol elle telefonu çok çıkarmadan kullanıp okuduklarımızı kağıda geçirerek üniversiteden iyi bir ortalamayla mezun olunabilir.
  1 ... amanin minnos minnos
 • recep tayyip erdoğan ın peygamber olma ihtimali

  6.
  yalnız ülkemizde bu ihtimale inanacak insanlar varken böyle şeyleri yüksek sesle dile getirmemeli..
  1 ... amanin minnos minnos
 • harry potterda favorisi harry potter olan insan

  7.
  fantastik kurguda favorisi harry potter olan birinden daha az ürkütücüdür.
  ... amanin minnos minnos
 • hababam sınıfını sonuna kadar izleyen insan

  1.
  çocukluğunu, eski güzel günleri, kemal sunal'ı özleyen insandır. ertesi gün tekrar yayınlansa tekrar sonuna kadar izler.
  ... amanin minnos minnos
 • fox tv ana haber bülteni

  51.
  başka alternatifimiz olmadığı için izlenilebilir tek haber bültenidir.
  2 ... amanin minnos minnos
 • lensle uyumak

  70.
  ister günlük ister aylık olsun, çoğu lens göz uzun süre kapalı kalınca mahvoluyor. eğer şanslıysanız uyandığınızda etrafı sadece kalitesiz görürsünüz, biraz da kurulukla batma olur. en kötü ihtimal de lensin göz küresinin bir taraflarında buruşmuş bir şekilde durmasıdır; kuruluktan yapışmıştır, çıkması işkencedir. yarım saat göz parmaklandıktan sonra bir daha lensle uyumaya tövbe edilir, ta ki gene sarhoş olana kadar.
  1 -1 ... amanin minnos minnos
 • masterchef türkiye

  269.
  orijinal programdaki kaliteyi ithal edeceklerine, yarışmacıların gordon ramsay'nin her lafına "yes chef" demelerini ithal etmeleriyle beni benden alan yarışma programı. ha bir de k harfini gırtlaktan söyleyen bir şef var, biri şunu diksiyon kursuna yollasın.
  1 ... amanin minnos minnos
 • yeni şeyler getiriyorum